wtorek, 23 lipca, 2024
Prezent na okazjęPrezent na wieczór kawalerski

Jaki prezent na wieczór kawalerski? Oto propozycje!

Wbrew pozorom satysfakcjonujący i oryginalny prezent na kawalerskie nie musi być przedmiotem. Nie musi też wiązać się z alkoholem ani seksem. W dzisiejszym artykule podpowiemy Ci, jaki prezent na kawalerski przygotować, żeby przyszły pan młody zapamiętał ten podarunek oraz cały dzień poprzedzający ślub na zawsze. Oczywiście w pozytywnym sensie. 😉 Zajrzyj koniecznie!

Prezent na kawalerskie – niebanalna organizacja wieczoru

Twoim prezentem na kawalerski może być podjęcie się organizacji imprezy i zaplanowanie atrakcji, których główny bohater wieczoru zupełnie się nie spodziewa. Ciekawy i oryginalny pomysł na prezent na kawalerski to chociażby gokarty. Możesz zarezerwować tor dla Waszej grupy na konkretną liczbę przejazdów bądź określony czas. Niektóre tory gokartowe oferują też dodatkowe atrakcje, np. w postaci pucharu dla zwycięzcy czy poczęstunku po zabawie. Równie oryginalny prezent na kawalerski to wyprawa do escape roomu, koniecznie dostosowanego tematycznie do tej wyjątkowej okazji. Możecie też udać się na strzelnicę, wykonać skok na bungee lub przeżyć inną atrakcję fundującą zastrzyk adrenaliny. Po takiej zabawie wizja zbliżającego się ślubu nie wywoła u pana młodego ani odrobiny stresu!

Co kupić na kawalerskie? Bon na realizację marzeń!

Inny doskonały prezent na kawalerskie to bon turystyczny do wykorzystania w długim terminie i z możliwością wybrania dowolnego kierunku – w Polsce lub za granicą. To propozycja z jednej strony dla miłośników podróży, z drugiej zaś dla panów, którzy bez ustanku pracują i w ostatnich latach nie pozwalali sobie nawet na krótkie wakacje. Tuż po ślubie na pewno znajdą chwilę wolnego czasu dla ukochanej, by uczcić wejście w nowy etap związku i oderwać się na moment od rzeczywistości. Jeśli zrobią to dzięki Tobie i Twojemu prezentowi na wieczór kawalerki, tym lepiej!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *