wtorek, 23 lipca, 2024
Prezent na imieninyPrezent na okazję

Idealny pomysł na prezent na imieniny – podarunek z dedykacją

Podczas gdy urodziny obchodzi się z pompą i urządza przyjęcia, imieniny dla wielu osób to niemalże zwykły dzień. Zapraszają bliskich na kawę i ciasto, ale to tyle, nie wymyślają żadnych dodatkowych atrakcji. Czy to znaczy, że nie trzeba szukać dla nich wyjątkowego podarunku i wystarczy kupić kwiat? Bynajmniej! Zaskocz bliską osobę i podaruj jej oryginalny prezent na imieniny, kupiony z myślą o niej i idealnie wpisujący się w jej gusta!

Oryginalny prezent na imieniny

Idealnym prezentem na imieniny dla mamy, taty, partnera bądź innej bliskiej osoby będzie przedmiot związany z jej unikalną pasją, hobby czy nawet delikatnym, dopiero niedawno odkrytym zainteresowaniem. Zamiast kupować mamie kosmetyki, „bo wszystkie kobiety lubią pielęgnację ciała”, albo tacie butelkę alkoholu, „bo to bezpieczny i klasyczny podarunek”, postaw na coś, co zaskoczy nawet ich samych. Być może mama zaczęła ostatnio oglądać programy naukowe? (Oryginalnym prezentem na imieniny dla niej będzie książka popularnonaukowa na temat, który ją zafascynował). A może ojciec jako młody chłopak kochał sklejać modele samolotów, ale odkąd poszedł do pracy, nie ma na to czasu? (Tutaj jako prezent na imieniny dla taty sprawdzi się oczywiście nowoczesny, wieloelementowy model samolotu).

Prezent na imieniny dla mężczyzny lub kobiety – bon na…

Oczywiście nie samymi przedmiotami człowiek żyje. Jeszcze lepszym, równie oryginalnym prezentem na imieniny dla dziewczyna czy chłopaka będzie bon lub bilet na wydarzenie. Takiego podarunku nie ustawi się na domowej półce, za to zostanie z obdarowaną osobą na długo – w sercu i pamięci. Pomysły na prezent na imieniny tego typu to bilety na koncert ulubionego wykonawcy, do restauracji na „kolację w ciemno”, na wycieczkę jednodniową lub weekendową za miasto, a nawet na granicę, do SPA, teatru, opery bądź w dowolne inne miejsce. Odwiedź stronę z voucherami i popatrz, czy wśród aktywnych ofert jest coś, co sprawdzi się jako prezent na imieniny dla Twojego bliskiego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *