wtorek, 23 lipca, 2024
Prezent na okazję

Dlaczego warto kupić markowy długopis Parker? Poznaj opinię ekspertów z firmy Smart Kleks

Chyba nie ma takiej osoby, która nie słyszałaby o firmie Parker, produkującej wysokiej jakości artykuły piśmiennicze. Marka rozpoznawalna dzięki swoim niezawodnym piórom i długopisom cieszy się uznaniem już od ponad 130 lat. Dlaczego warto kupić długopis Parker? Co jest w nim specjalnego?

Wiele osób zastanawia się, czy długopisy Parker są warte swojej ceny. W końcu trzeba za nie zapłacić od kilkudziesięciu do nawet blisko 2000 złotych. Odpowiedź brzmi: oczywiście, że tak! Firma Parker reklamuje swoje długopisy jako towarzysza na całe życie. Większość modeli wykonana jest ręcznie z wysokiej klasy produktów, dlatego też stanowią inwestycję na długie lata, a przy odpowiednim użytkowaniu nawet na całe życie. Firma Parker udostępnia na swojej stronie poradniki na temat przechowywania, pielęgnacji, wymiany wkładów, pozwalające wydłużyć żywotność tych artykułów piśmienniczych. Długopisy Parker są objęte dwuletnią gwarancją z możliwością przedłużenia.  Biorąc pod uwagę fakt, że wystarczy zakupić jeden długopis i płacić za okazjonalną wymianę wkładów, długopis Parker jest zdecydowanie wart swojej ceny. 

Długopis Parker a styl pisania

Jako że każdy z nas preferuje inny styl pisania, firma Parker stworzyła eleganckie artykuły piśmiennicze w 3 różnych wersjach.

  • Długopisy z tradycyjnym wkładem i długopisy żelowe – niezawodny sprzęt do codziennego użytku, odznaczający się wyjątkowym wzornictwem z pięknie zdobionymi korpusami. 
  • Pióra kulkowe – są czymś pomiędzy długopisem a piórem. Z wyglądu bliżej im do długopisów. Ze względu na użycie atramentu na bazie wody przypominają pióra wieczne.  Łączą w sobie wyrafinowany charakter pióra wiecznego oraz efekt płynnego pisania właściwy dla długopisu.  Są szczególnie polecane osobom, które cierpią na skurcze rąk, ponieważ sposób działania atramentu nie wymaga dużego nacisku.
  • Pióra wieczne to sprzęt dla koneserów. Nie są tak wszechstronne, jak zwykły długopis, wymagają uzupełniania atramentu, ale gwarantują ponadczasowe doświadczenia w trakcie użytkowania, oferując bardzo płynne pisanie. 

Długopis Parker ze względu na swoją trwałość, znakomitą reputację marki i niepowtarzalne wzornictwo zdecydowanie jest wart swojej ceny. Długopisy Parker na każdą kieszeń znajdziesz na stronie smartkleks.pl w zakładce Artykuły piśmiennicze. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *