niedziela, 26 maja, 2024
Prezent na okazję

Jak wybrać najlepszy tort urodzinowy?  Podpowiada Cukiernia Cieślikowski

Tort to ważny element urodzinowego przyjęcia. Jeśli ma stać się gwoździem programu, musisz wybrać nie tylko smak i kształt wypieku. Cukiernia Cieślikowski podpowiada, jak znaleźć tort, który będzie zachwycał wyglądem i smakiem. 

Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, by zdecydować się na klasyczny okrągły tort śmietankowy lub waniliowy. Warto jednak zadbać o to, by wypiek miał motyw przewodni, pasujący do samej uroczystości. W ten sposób podkreślisz wyjątkowość danego dnia. Jeśli twoje dziecko jest wielkim fanem klocków Lego, a na urodzinowym przyjęciu nie zabraknie elementów związanych z jego pasją, wybierz tort w kształcie ulubionego klockowego bohatera lub też zamów dekorację, która zamieni wypiek w jedną z budowli, które na co dzień tworzy twoja pociecha. Niezapomniany tort pokocha nie tylko solenizant. 

Pomyśl o swoich gościach

Wszyscy goście czekają na moment zdmuchiwania świeczek i krojenia tortu. Dobrze by było, aby każdy z nich mógł się delektować jego wyjątkowym smakiem. Upewnij się, że żadna z zaproszonych osób nie ma uczulenia, na któreś z popularnych składników. Być może będziesz potrzebować bezmlecznego lub też bezglutenowego tortu. Znajdziesz je w ofercie Cukierni Cieślikowski. Robiąc, kupując gotowy tort lub też zamawiając wypiek na miarę swoich potrzeb, uwzględnij liczbę gości i ewentualne dokładki. W końcu nie chcesz doprowadzić do sytuacji, w której nie starczyło ciasta dla wszystkich lub jakaś zawiedziona osoba nie załapała się na dokładkę. Lepiej zamówić większy niż mniejszy tort. Jeśli coś zostanie, będziesz to miły dodatek do popołudniowej kawy następnego dnia.

Nie bój się nieszablonowych rozwiązań 

Urodziny to dzień rozpieszczania siebie i gości. Za pomocą tortu możesz rozpieścić kubki smakowe solenizanta i wszystkich osób, które postanowiły świętować razem z nim. Nie musi być klasycznie i szablonowo. Jeśli przez lata zamawiałeś tort waniliowy na bazie biszkoptu czy też tort bezowy, może tym razem czas na inne doznania smakowe, choćby najbardziej szalone. Cukiernia Cieślikowski przygotuje ciasto, które będzie odpowiadać osobistym preferencjom solenizanta, uwzględniając również wymagania dietetyczne gości. W standardowej ofercie cukierni znajdziesz torty biszkoptowo-śmietanowe w ośmiu smakach, biszkoptowo-kremowe w 3 wersjach, a także torty bezowo-śmietanowe o smaku waniliowym, cappuccino i truskawkowym przekładane czekoladą. Miłośnicy tiramisu, masła orzechowego czy też owoców leśnych również znajdą coś dla siebie. Cukiernia Cieślikowski sprzedaje także bezmleczne torty z mąki bezglutenowej o przepysznych owocowych smakach.

Pamiętaj o budżecie

Zanim zaczniesz szukać tortu idealnego, ustal budżet, jaki możesz na niego wydać. Ceny wypieków różnią się w zależności od wybranego rozmiaru, kształtu, smaku i projektu. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *