wtorek, 23 lipca, 2024
Prezent na okazjęPrezent ślubny

Pomysł na prezent ślubny… od pary młodej dla gości!

Kreatywne pomysły na prezent ślubny najczęściej dotyczą podarunków, które przygotowuje się dla młodej pary. Co jednak w przypadku, w którym to para młoda chce przygotować coś miłego do gości? Zazwyczaj załatwia się to upominkiem weselnym, jednak kiedy nie urządza się wesela lub nie chce się czekać do przyjazdu na salę weselną, można sprawić przyjemność gościom od razu, właśnie za pomocą oryginalnego prezentu ślubnego dla nich.

Oryginalny prezent ślubny dla gości

Jeżeli chcesz podziękować gościom za to, że przybyli i towarzyszą Ci w tym jakże ważnym, unikalnym dniu, możesz zrealizować pomysł na prezent ślubny, jakim jest wyjątkowa sesja fotograficzna. Klasycznie na zdjęcia udaje się tylko młoda para, jednak dlaczego by nie zapewnić zabawy wszystkim? To propozycja przede wszystkim dla par, które mają maksymalnie kilkadziesiąt gości. Profesjonalny fotograf uchwyci Was wszystkich razem, a potem różnych konfiguracjach. Warto wyposażyć się na tę okazję w tematyczne ślubne dekoracje i gadżety.

Cudowny pomysł na prezent ślubny DIY to także wszelkie liściki i karteczki z dedykacją, napisane specjalnie z myślą o konkretnej osobie, która je dostanie.

Pomysł na prezent ślubny dla rodziców

Rodzice to wyjątkowe osoby w Waszych życiach. Dzięki nim pojawiliście się na świecie, a także mogliście się poznać i stanąć na ślubnym kobiercu. Niewątpliwie będzie im przyjemnie, jeżeli w tym szczególnym dla Was dniu pomyślicie także o nich. Piękny, wzruszający prezent ślubny dla rodziców to na przykład pozytywka, w której leci utwór, do którego już wkrótce zatańczycie pierwszy taniec weselny, a zamiast zwykłych figurek w środku obracają się Wasze podobizny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *