czwartek, 13 czerwca, 2024
Prezent na okazję

Jak wybrać długopis na prezent?

Chcesz podarować bliskiej osobie wysokiej jakości długopis – elegancki i funkcjonalny? Przekonaj się, na jakie aspekty zwrócić uwagę, wybierając długopis na prezent. Niech będzie to długopis, który w niezmienionej formie przetrwa lata!

Długopis dla mężczyzny, kobiety – dobrany do osoby

Długopis na prezent należy dobrać do osoby, która będzie go używała. Ważne jest wzięcie pod uwagę zarówno wyglądu, jak i budowy. Zastanów się, jaką estetykę i jakie kolory lubi osoba, której chcesz wręczyć długopis. Następnie pomyśl o dłoni obdarowywanego. Drobna kobieta o małej dłoni powinna dostać długopis smuklejszy, rosły mężczyzna z dużą dłonią – model gruby, długi. Ergonomia ma kluczowy wpływ na to, jak chętnie Twoja bliska osoba będzie używała otrzymanego od Ciebie długopisu. Na koniec sprawdź, jakiego tuszu lubi używać obdarowywany: niebieskiego czy czarnego.

Jakość długopisu na prezent

Jeżeli długopis ma być głównym prezentem, nie zaś dodatkiem, postaw na produkt sprawdzonej marki i dający gwarancję jakości. Dobrym przykładem są długopisy Parkera, czyli firmy znanej z wytwarzania profesjonalnych, znanych na całym świecie piór wiecznych. Długopisy te mają estetykę inspirowaną piórami: opływowy kształt, nierzadko detale z prawdziwego złota. Jakościowe długopisy wykonywane są z materiałów odpornych na uszkodzenia mechaniczne w wysokim stopniu, np. szlachetnej żywicy czy mosiądzu. Możesz też nabyć tańszy model z tworzywa sztucznego i stali nierdzewnej, jeśli ma być tylko dodatkiem do prezentu.

Długopisy Parkera sprzedawane są w oryginalnych eleganckich etui. Jeżeli wybierzesz długopis innego producenta, pamiętaj o samodzielnym zapakowaniu go w estetyczne pudełko.

Artykuł powstał we współpracy z firmą Smartkleks.pl.

Zdj. Shutterstock

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *